Український півзахисник Руслан Маліновський вперше після тривалої паузи потрапив до заявки Дженоа. Сьогодні, 17 лютого, "грифони" в рамках 25-го туру Серії А прийматимуть Венецію. Цікаво, що саме у поєдинку з "крилатими левами" наш земляк востаннє виходив на поле.
Нагадаємо, українець зазнав ушкодження 21 вересня 2024 року у виїзному матчі 5-го туру Серії А проти Венеції (0:2). У хавбека було діагностовано вивих суглоба та перелом малогомілкової кістки, після чого він переніс операцію. Напередодні Руслан провів повний контрольний матч у складі молодіжної команди, який тривав 60 хвилин.
У поточному сезоні Маліновський провів за Дженоа 6 матчів, без результативних дій. Його контракт з генуезцями чинний до 30 червня 2027 року.
Дженоа після 24-х турів йде у турнірній таблиці чемпіонату Італії на дванадцятій сходинці, маючи у своєму доробку 27 очок.
Емполі з камбеком Коваленка зазнав розгрому від Удінезе, Фіорентина сенсаційно поступилась Комо