Укр Рус

Мальдера знову завітав до Шахтаря – важлива мета тренера збірної України (ВІДЕО)

Італійський фахівець уже вдруге за літо завітав до розташування донецького клубу.

Мальдера завітав до Шахтаря / фото прес-служби клубу

Головний тренер збірної України Андреа Мальдера відвідав тренування донецького Шахтаря, повідомила прес-служба донецького клубу.

"Гірники" опублікували фото та відео з чергової тренувальної сесії команди, на якій був присутній наставник національної збірної. Мальдера спостерігав за роботою підопічних Арди Турана та поспілкувався з представниками клубу.

Для італійського фахівця це вже не перший візит до розташування Шахтаря. У липні Мальдера відвідав тренувальний збір команди в Словенії, де мав нагоду поспілкуватися з Тураном та гравцями. Тоді наставник збірної України високо оцінив рівень роботи "гірників" і відзначив великий потенціал команди.

Нагадаємо, що Мальдера очолив збірну України у травні 2026 року. Його контракт з УАФ розрахований до кінця червня 2028-го.

Додамо, що У вересні "синьо-жовті" стартують у новому сезоні Ліги націй. Суперниками збірної України в дивізіоні В стануть команди Угорщини, Північної Ірландії та Грузії. Шахтар минулого сезону став тріумфатором УПЛ та виступатиме у основному раунді Ліги чемпіонів.

Реклама

Реклама