УКР РУС

Костевич і Бутко взяли участь у результативній атаці Леха – команда українців втратила очки у Кракові

8 березня 2020 Читати іншою мовою

У 25 турі Екстракляси Лех на виїзді зіграв внічию з краківською Віслою. Результативною дією відзначився один з українських легіонерів.

Чемпіонат Польщі, 25 тур

Вісла Краків – Лех – 1:1

Голи: Савічевіч, 6 – Гютк'єр, 39

Різеспор з Морозюком і Борячуком не зміг дотиснути Аланьяспор

Обидва українські легіонери Леха, Володимир Костевич та Богдан Бутко, вийшли у стартовому складі і провели на полі увесь матч. Вони взяли участь у результативній атаці своєї команди на 39 хвилині: Бутко вкинув аут, після якого гравці Леха довели м'яч до Костевича, а захисник виконав реультативну передачу на Гютк'єра. Для Костевича це третій асист у поточному розіграші Екстракляси.

Після цього матчу Лех посідає 4 місце у турнірній таблиці. Команда українців відстає від лідера, варшавської Легії, на 9 очок. Щоправда, столична команда ще не зіграла свій матч 25 туру.

Лунін контактував з босом Реала: українець випередив Кепу та Доннарумму, але чекає на остаточний вердикт Зідана