"Все вже узгоджено і підписано. Не потрібно хвилюватись через це. Є 3 контракти. Один з благодійним фондом Мессі, який підписується з президентом фонду і братом Лео.
ДНК-тести у футболі: наука зможе створювати чи забраковувати нових Мессі, Роналду і Лукаку?
Також є контракт на використання іміджевих прав Мессі. Його підписав батько Лео. Він же поставив підпис під новим контрактом Мессі щодо працевлаштування в Барсі. Його батько вповноважений робити це.
Не вистачає тільки прибуття самого гравця і офіційної фотографії протоколу підписання контракту. Угоду підписано, вона чинна з 30 червня. Просто ми розслабились і у нас були проблеми з розкладом. Коли Мессі приїде зі збірної, знайдемо момент для церемонії", – розповів Бартомеу інтерв'ю для Sport.es.
До слова, раніше була інформація, що Мессі не хоче поставити крапку в питанні нового контракту через можливість дострокових виборів у Барселоні.