УКР РУС

Колос у більшості не зміг здолати Металіст 1925 – голкіпер врятував, харків'яни змарнували вбивчий момент

У суботу, 4 квітня, Колос зіграв з Металістом 1925 (0:0) у 22-му турі УПЛ 2025/26. Читайте подробиці на "Футбол 24".

Металіст 1925 активно розпочав матч проти Колоса. Вже на старті поєдинку Іван Калюжний намагався шокувати господарів швидким голом, пробивши з 20 метрів, але дебютант ковалівців Тимур Пузанков спокійно зловив м'яч.

Скандальний матч Металіст 1925 – Верес: визначилась остаточна дата та час догравання зірваної зустрічі УПЛ

Згодом вже Андрій Понєдєльнік з Колоса мав дві нагоди відзначитися, але з першим ударом впорався голкіпер харків'ян Данило Варакута, а другий полетів над воротами. На 19-й хвилині все той же Понєдєльнік чудово зіграв на підбиранні та міг забивати, однак змарнував свій третій момент, поціливши в руки Варакуті.

Після екватора першого тайму Микита Бурда завдав класного удару, але Варакута знову врятував Металіст 1925, перевівши м'яч у поперечину. Загалом за ці 45 хвилин команда Руслана Костишина виглядала впевненіше, ніж харків'яни. Статистика говорить сама за себе: 6 проти 3 ударів в площину на користь ковалівців, а також 4 – 2 за кутовими. Підопічні Младена Бартуловіча не створили особливої небезпеки біля воріт Пузанкова.

На старті другої половини гри Варакута невдало зіграв на виході, але Олександр Демченко не повірив, що м'яч дійде до нього. У середині тайму Кане вискочив з-за спини Іллі Крупського, проте малійцю трохи не вистачило, аби замкнути подачу від партнера по команді. На 74-й хвилині Батон Забергджа пробивав на виконання у дальній кут, однак Пузанков у стрибку відбив удар косовара.

Наприкінці основного часу Калюжний дав волю емоціям та штовхнув Еліаса, отримавши другу жовтку картку і в підсумку вилучення. За неспортивну поведінку по "гірчичнику" отримали Калітвінцев та Цуріков, які втрутилися в сутичку. На останніх хвилинах Арі Моура майже вивів Забергджу на побачення з Пузанковим, але він вдало зіграв на виході, нейтралізувавши небезпеку. Гра завершилася з рахунком 0:0.

"Грав з устілками від бутсів замість щитків": колумбієць Металіста 1925 відкриває Україну – культура і чемпіонство УПЛ