Клуб УПЛ офіційно попрощався з вихованцем Динамо
Одеський Чорноморець продовжує активність на зимовому трансферному ринку – цього разу "моряки" відпустили гравця.
Олександр Васильєв / фото: ФК Чорноморець
Прес-служба Чорноморця повідомила про відхід Олександра Васильєва з клубу. За інформацією Transfermarkt, 30-річний опорний півзахисник опинився у статусі вільного агента.
Сам клуб зворушливо попрощався із гравцем: "Це були продуктивні два роки. Працьовитість, якісна гра в центрі поля, важливі і красиві голи в УПЛ і Кубку України. Це будемо пам'ятати!"
Нагадаємо, що Васильєв пройшов школу Динамо, пограв за Дніпро, Арсенал-Київ, ФК Мінськ, Гомель та ПФК Львів. За Чорноморець Олександр виступав з січня 2023 року, провів 56 матчів за одеситів, записавши до активу 4 голи та 2 асисти.