УКР РУС

Холанд встановив новий рекорд – шоста поспіль нагорода найкращому гравцеві року

Нападник Манчестер Сіті та збірної Норвегії Ерлінг Холанд незмінно тріумфує у виборі найкращого гравця країни.

Холанд здобув нагороду найкращому футболісту Норвегії в шостий рік поспіль, повідомляє офіційний сайт Норвезької футбольної асоціації.

Ямаль випередив Холанда і Мбаппе в рейтингу найдорожчих гравців світу

Зірка Ман Сіті таким чином став рекордсменом – більше за нього цю нагороду (вручається з 2009 року) не вигравав ніхто. У 2025 році Холанд він відзначився 17 голами в 9 матчах за збірну, а в АПЛ підкорив позначку в 100 голів.

А найкращою футболісткою Норвегії вшосте у кар'єрі виграла футболістка Барселони Кароліне Хансен, яка минулого року виграла чемпіонат, Кубок та Суперкубок Іспанії, а також вийшла у фінал Ліги чемпіонів. У збірній 30-річна футболістка разом із командою дійшла до чвертьфіналу Євро-2025.

Зінченко отримав принизливу заміну від Дайча і вилетів з Кубка Англії – нова серія голлівудської казки клубу "Дедпула"