УКР РУС

"Кат" Судакова нагороджений новим контрактом у 34 роки – він поступово стає легендою

16 жовтня 2025 Читати іншою мовою

Воротар Лукаш Скорупскі продовжив контракт з Болоньєю.

Автор: Олекса Бик

Болонья на своєму офіційному сайті оголосила про продовження контракту з голкіпером Лукашем Скорупскі. 34-річний поляк поставив підпис під угодою до літа 2027-го.

Бенфіка опублікувала обнадійливі кадри з Судаковим (ФОТО)

З моменту переходу в Болонью Скорупскі відбив 10 пенальті у всіх турнірах (без урахування серій пенальті). Серед п'яти провідних європейських ліг тільки один воротар показав кращий результат – Олівер Бауманн з Хоффенхайма (13). Ще два воротарі також відбили по 10 ударів: капітан збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма і Давід Сорія з Хетафе.

Нагадаємо, що один з відбитих Скорупскі пенальті припав на удар Георгія Судакова в матчі Болонья – Шахтар в Лізі чемпіонів.

Лукаш виступає за "россоблу" з 2018 року. Відтоді він провів за команду вже 260 матчів.

Барселона втрачає Ямаля, команду і ризикує тренером: Золотий м'яч та інші розколи – кризовий листопад наступає в жовтні