Іспанський фахівець відповідатиме за розвиток молодіжного футболу у структурі львівського клубу, повідомляє прес-служба "левів".
Карпати втратили відданого фаната – він загинув на війні з російськими окупантами
Бомбін має значний досвід роботи у сфері підготовки юних гравців. Він є викладачем Європейського університету Мадрида, Міжнародної вищої школи FiveStars, бізнес-школи Ла Ліги, а також бере участь у кількох освітніх футбольних проєктах. Вищу освіту здобув в Університеті Країни Басків, пізніше навчався у Спортивному університеті Мурсії та Університеті Каміло Хосе Села в Мадриді, отримавши ступінь магістра в галузі управління. У 2008 році отримав тренерську ліцензію УЄФА PRO.
З 2008 по 2022 рік, із невеликими перервами, працював у структурі Атлетіка з Більбао – спочатку тренував дитячі команди, а згодом очолив методологічний відділ і став директором академії клубу. Також має досвід роботи в Китаї. Останні два роки Бомбін очолював академію Індепендьєнте де ла Валле – одного з провідних клубів Еквадору, відомого своєю якісною роботою з молодими талантами. Крім того, відповідав за методологічний розвиток еквадорського клубу.