УКР РУС

Іспанія – Україна: Енріке вирішив не розкривати всіх козирів і остерігається Шевченка

5 вересня 2020 Читати іншою мовою

Головний тренер збірної Іспанії Луїс Енріке з обережністю ставиться до майбутнього протистояння зі збірною України у рамках Ліги націй.

"Склад на матч з Україною? Я дуже добре знаю Андрія Шевченка й не хочу, аби він мав додаткову інформацію про мою команду. Єдине – я б дуже хотів, аби в поєдинках Ліги націй у складі збірної Іспанії дебютувало більше гравців.

Іспанія – Україна: переможець Кубка України виділив три фактори, які допоможуть "синьо-жовтим" у матчі Ліги націй

Але я буду обирати склад на матч з Україною виходячи виключно з того, як футболісти тренувалися. У мене є бажання, аби всі гравці були готові. Я їм поясню завдання на полі незалежно від того, вийдуть вони чи ні", – цитує слова Енріке з передматчевої прес-конференції офіційний сайт УАФ.

Нагадаємо, поєдинок проти іспанців відбудеться вже в неділю, 6 вересня, на стадіоні Альфредо Ді Стефано у Мадриді. Початок зустрічі – о 21:45.

"Іспанія та Німеччина помилок не пробачатимуть": від Шевченка чекають Луніна, провал Коноплянки і проблеми Зінченка