Ситуація навколо трансферу Александра Ісака в Ліверпуль загострюється. Як повідомляє GOAL, нападника Ньюкасла не запросили на сімейний день клубу в середу, після чого швед прибув до тренувальної бази вже після того, як команда завершила захід, і провів індивідуальне заняття.
Ісак розлютив Ньюкасл – Хау поставив ультиматум
Ісак провів на базі близько трьох годин і, за даними джерела мав серйозну розмову з головним тренером Едді Хау. Сам коуч залишив базу команди раніше за гравця.
Ісак активно просуває ідею свого переходу до Ліверпуля. Раніше в ЗМІ з’явилась інформація про підготовку "червоними" рекордної для Британії пропозиції – приблизно 176 мільйонів євро.
Ньюкасл проведе товариський матч проти Еспаньйола вже в п’ятницю, однак Ісак, швидше за все, участі в ньому не візьме. Старт сезону АПЛ для "сорок" запланований на наступний тиждень – проти Астон Вілли. До того часу клуб прагне визначитись із майбутнім свого форварда.