УКР РУС

Гвардіола першим у світі перетнув межу в 2 мільярди – тренер Манчестер Сіті встановив унікальний рекордmoney

Керманич Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола став автором вражаючого "досягнення".

Хосеп Гвардіола досяг унікального фінансового показника за час роботи в Манчестер Сіті. Іспанський фахівець став першим тренером в історії футболу, який витратив понад 2 мільярди євро на трансфери, очолюючи один клуб.

Беллінгем у Челсі, Палмер у Манчестер Сіті – АПЛ готується до шалених трансферів

Гвардіола працює в Манчестер Сіті з липня 2016 року і вже цього року відзначить майже десятиріччя на чолі команди. За цей період каталонець побудував домінуючий проєкт, який виграв шість чемпіонських титулів Прем’єр-ліги за останні дев’ять сезонів, а також приніс клубу довгоочікувану перемогу в Лізі чемпіонів і низку національних трофеїв.

Черговий великий трансфер лише підкреслив масштаб витрат клубу за епохи Гвардіоли. Манчестер Сіті нещодавно оголосив про підписання Антуана Семеньо, за якого було заплачено близько 72 мільйонів євро. Саме після цієї угоди загальна сума витрат тренера на підсилення складу перевищила символічну позначку у 2 мільярди.

За офіційними підрахунками, з моменту приходу Гвардіоли клуб витратив на трансфери понад 2,03 мільярда євро, підписавши 71 гравця. Водночас Манчестер Сіті продав 230 футболістів, отримавши близько 926 мільйонів євро доходу.

Трансферний баланс за цей період складає приблизно мінус 1,1 мільярда євро. Попри вражаючу цифру, цей показник залишається нижчим, ніж чисті витрати на трансфери в Арсенала та Манчестер Юнайтед за аналогічний проміжок часу.

Челсі у доданий час вкрав перемогу в Манчестер Сіті – підопічні Гвардіоли відстають від Арсенала вже на 6 очок