Хавбек збірної України підписав контракт зі скандальною агенцією
Єгор Ярмолюк стабільний на всіх фронтах.
Вадим Шаблій і Єгор Ярмолюк / Фото з соцмереж
Український півзахисник Брентфорда продовжив співпрацю з компанією ProStar, повідомляє GiveMeSport.
Напередодні 20-річний хавбек підписав новий контракт з футбольною агенцією.
"Ми співпрацюємо з Вадимом Шаблієм і ProStar з 2022 року. Я вдячний за підтримку, яку вони надали мені, вона була неоціненною з моменту мого переїзду в Англію та Прем'єр-лігу. ProStar сприяв моєму переходу зі СК Дніпро-1 в Брентфорд", – зазначив Ярмолюк.
Нагадаємо, Шаблія називають "сірим кардиналом" українського футболу. Раніше його агенція неодноразово потрапляла в різноманітні скандали – починаючи від співпраці з футболістом-зрадником Марком Мампассі закінчуючи "продажем місць" у збірних України різних вікових груп.
Ярмолюк у поточному сезоні завоював собі місце у стартовому складі Брентфорда – українець провів в АПЛ 21 матч, без результативних дій.