УКР РУС

Гвардіола знайшов причини поразки Манчестер Сіті у матчі з Астон Віллою

21 грудня 2024 Читати іншою мовою

Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола розчарований результатом зустрічі з Астон Віллою (1:2) у 17 турі АПЛ.

"Ми зіграли дійсно хороший перший тайм, а другий програли. Темп по ходу матчу стає дещо складнішим. Вітаю Астон Віллу з перемогою.

Чергове фіаско Гвардіоли у відеоогляді матчу Астон Вілла – Манчестер Сіті – 2:1

Результат може прийти, а може – ні, але я вірю, що все налагодиться. Це залежить від нас. Рішення полягає в тому, щоб повернути травмованих. У нас є лише один центральний захисник, це важко. Наступний матч – ще одна можливість, і ми не думаємо наперед.

Причини не тільки в травмах, їх більше. Ми пропускаємо голи, які не пропускали в минулому, не забиваємо голи, які забивали в минулому. Футбол – це не лише одна причина. Є багато маленьких факторів.

Астон Вілла – команда, яка добре виступає в Лізі чемпіонів, а також у Прем'єр-лізі. З ними на виїзді грати важко. Минулого сезону ми виграли АПЛ, але приїхали сюди і програли. Ми повинні мислити позитивно, і я маю неймовірну довіру до хлопців. Деякі з них мають неймовірну гордість і бажання це зробити. Ми повинні знайти спосіб, крок за кроком, рано чи пізно знайти шлях назад", – цитує Гварідолу BBC.

Нагадаємо, що Манчестер Сіті програв Астон Віллі з рахунком 1:2. "Містяни" перебувають на шостому місці у турнірній таблиці АПЛ з 27 очками. Від Ліверпуля вони відстають на 9 пунктів.

Астон Вілла легко перемогла Ман Сіті – Гвардіола програв шостий матч АПЛ з восьми, опустившись за межі топ-5