Громов покинув "Динамо"
Півзахисник "Динамо" Артем Громов покинув розташування київського клубу.
Артем Громов / Фото: ФК "Динамо"
Як повідомляє офіційний сайт "Динамо", Громов отримав статус вільного агента. Гравець перейшов у "Динамо" влітку 2016 року, з того часу провів за клуб 12 поєдинків у всіх турнірах.
Раніше повідомлялося, що Громов перейде у "Крилья Совєтов".