Едін Терзіч є кандидатом на посаду головного тренера Вест Хема, інформує журналіст Флоріан Плеттенберг. "Молотобойці" почали сезон під керівництвом Хулена Лопетегі не найкращим чином, і боси клубу задумались над звільненням іспанця.
Епічна бійка у відеоогляді матчу Тоттенхем – Вест Хем – 4:1
На користь Терзича говорить той факт, що раніше він уже працював у Вест Хемі. З 2015 по 2017-й рік він був асистентом наставника Славена Біліча. Повідомляється, що 41-річний фахівець готовий прийняти пропозицію з клубу АПЛ попри те, що він також є запасним кандидатом для Мілана. Згідно з джерелом, Терзіч зустрічався з радником "россонері" Златаном Ібрагімовічем – щоправда, це було до того, як Мілан обіграв Інтер у дербі.
Нагадаємо, що Терзіч покинув Борусію Д через втрату довіри з боку роздягальні. Він посварився з Матсом Хуммельсом, який налаштував своїх партнерів проти тренера. Наразі Хуммельс є гравцем Роми.
Вест Хем посідає 15-те місце в АПЛ.