УКР РУС

Феррейра став найкращим бомбардиром УПЛ 2017/18, Марлос – найкращий асистент

20 травня 2018 Читати іншою мовою

Гравці Шахтаря Факундо Феррейра та Марлос стали найкращим бомбардиром та асистентом відповідно у сезоні УПЛ 2017/18.

Нападник Шахтаря Факундо Феррейра став найкращим бомбардиром чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги. В активі аргентинця 21 гол. На другому місці розташувався одноклубник Феррейри Марлос (18 голів). третє місце посів Віктор Циганков (13 голів), інформує офіційний сайт УПЛ.

УПЛ, перехідні матчі: Чорноморець зіграє з Полтавою, Зірка поміряється силами з Десною

У заліку асистентів лідером за підсумками сезону став той таки Марлос (12 гольових передач). В активі Артема Громова 11 асистів, у Віктора Циганкова 10.

До слова, Феррейра вже заявив, що покине Шахтар та продовжить кар'єру в іншій команді.

Нагадаємо, чемпіоном за підсумками сезону став Шахтар, який зіграє у груповому етапі Ліги чемпіонів 2018/19. Динамо посіло друге місце, Ворскла – третє. Кияни зіграють у кваліфікації Ліги чемпіонів, команда Сачка – у груповому етапі Ліги Європи 2018/19.