Укр Рус

Екс-гравець "Олімпіка" продовжить кар'єру в Ізраїлі (ФОТО)

Український захисник Андрій Міщенко, останнім клубом якого був донецький "Олімпік", продовжить свої виступи в Ізраїлі.

Олег Міщенко (праворуч) / прес-служба ФК "Олімпік"

Новим місцем роботи 24-річного Міщенка став "Маккабі" з Нетанії.

Контракт між сторонами було укладено за схемою 1+2.

"Клуб хорошого рівня. Прийняли гостинно. Тренер переглядав мої матчі, тому вирішив запросити в команду. Тепер буду докладати всіх зусиль, щоб він не розчарувався у своєму виборі ", - сказав Міщенко.

У складі "Олімпіка" футболіст зіграв 15 матчів у рамках чемпіонату України УПЛ.

Реклама