Французький бізнесмен та колишній президент "ткачів" Жан-Мішель Ола планує балотуватися в мери Ліона. Про це повідомляє L'Equipe.
У Франції відзначили патріотизм Забарного: "До нього у роздягальні ПСЖ майже не говорили про війну"
"Незабаром я оголошу про проєкти. Ми на старті. Для цього нам потрібен справжній союз. Мені шкода, що люди іноді клеймлять мене лівим, іноді правим. Я хочу об’єднати людей доброї волі, яким це набридло. Беру на себе відповідальність за те, щоб виставити свою кандидатуру на виборах через кілька днів без будь-якої політичної приналежності", – цитує видання Ола.
Варто зауважити, що екс-президента Ліона підтримали представник республіканців П’єр Олів'єр та політик Лоран Вокіє.
Нагадаємо, Жан-Мішель Ола очолював футбольний клуб Ліон з 1987 по 2023 роки. Під його керівництвом команда сім разів здобувала титул чемпіона Франції. Ола активно розвивав жіночий футбол у Франції. Його жіночка команда виграла вісім разів Лігу чемпіонів серед жінок. Наразі екс-президент Ліона є президентом Жіночої професійної футбольної ліги (LFFP).