Укр Рус

Екс-гравець Реала потрапив до лікарні – пережив проблеми із серцем

Фернандо Гаго проходить кардіологічне обстеження після проблем зі здоров'ям у Чилі.

Фернандо Гаго / IMAGO

Неприємний інцидент стався з головним тренером Універсідад де Чилі Фернандо Гаго після матчу чемпіонату країни проти О'Хіггінса. Як повідомляє Marca, колишній півзахисник Реала та збірної Аргентини відчув погіршення самопочуття і був змушений пройти термінове медичне обстеження.

Чилійський клуб офіційно повідомив, що 40-річний спеціаліст проходить серію кардіоваскулярних тестів. Через це Гаго пропустив тренування команди. Водночас в Універсідад де Чилі наголосили, що стан наставника не викликає серйозних побоювань.

"Наш головний тренер Фернандо Гаго проходить серію кардіоваскулярних обстежень і сьогодні не керуватиме тренуванням. Він перебуває в хорошому стані та знаходиться під наглядом нашого медичного штабу", – йдеться в офіційній заяві клубу.

За інформацією місцевих ЗМІ, після перемоги над О'Хіггінсом із рахунком 2:0 аргентинця доправили до лікарні в Сантьяго. При цьому Гаго все ж зумів відвідати післяматчеву прес-конференцію, де проаналізував гру своєї команди. Журналісти звернули увагу, що вже тоді в його поведінці були помітні ознаки поганого самопочуття.

Гаго добре відомий уболівальникам Реала. Аргентинець виступав за мадридський клуб із 2007 по 2011 рік, провів 121 матч, виграв дві Ла Ліги, Кубок Іспанії та Суперкубок країни. Свого часу його вважали одним із найталановитіших опорних півзахисників світу, однак повністю реалізувати потенціал у Мадриді завадили численні травми.

Очікується, що найближчий матч Кубка Чилі проти Сантьяго Вондерерс команда проведе без Гаго, а його обов'язки тимчасово виконуватиме асистент Фабрісіо Колоччіні.