УКР РУС

Лівий Берег – Минай: відомо, хто розсудить фінал "Турніру чотирьох" за місце СК Дніпро-1 в УПЛ

Українська асоціація футболу призначила офіційних осіб на вирішальний матч міні-турніру між київською та закарпатською командами.

Головним арбітром поєдинку між Лівим Берегом і Минаєм за право участі в УПЛ сезону-2024/25 буде Олександр Шандор зі Львова, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Минай вийшов у фінал плей-офф за УПЛ – долю шаленої битви з шістьма голами вирішила серія пенальті

На лініях йому допомагатимуть Віктор Матяш (Донецьк) та Олександр Беркут (Суми). За VAR відповідатиме Роман Блавацький (Львів).

До слова, фінал "Турніру чотирьох" відбудеться 30 липня у Рівному на стадіоні Авангард. Початок зустрічі о 18:00.

Нагадаємо, у півфіналі Лівий Берег у серії пенальті пройшов Металіст 1925, а Минай завдяки післяматчевій лотереї здолав Епіцентр.

Лівий Берег сенсаційно здолав Металіст 1925 у серії пенальті та вийшов у фінал плей-офф УПЛ – Арі став антигероєм