УКР РУС

Денисов: Ніколи не повірю у звинувачення, що Срна навмисно прийняв заборонений препарат

23 вересня 2017 Читати іншою мовою

Ведучий програми "Великий футбол" Олександр Денисов прокоментував новину про те, що у допінг-пробі захисника Шахтаря Даріо Срни був знайдений заборонений препарат.

"Я ніколи не повірю в звинувачення, що Даріо навмисно прийняв заборонений препарат. Незалежно від клубних пристрастей, всі ті, хто знають Даріо особисто, вам підтвердять, він професіонал яких мало.

Дисципліна, режим, а головне – саме ставлення до футболу, справа всього його життя, для Даріо завжди було на найвищому рівні. Тому він став легендою для уболівальників Шахтаря, тому у зірковій збірній Хорватії саме йому довіряли капітанську пов'язку. І після всього цього, уявити, що Даріо, з його почуттям відповідальності, приймає заборонені препарати, ставлячи на кін свою репутацію – це повна маячня!

Без сумнівів, Даріо буде боротися і вже зараз зрозуміло, що це буде його найголовніший матч у житті, матч честі. Даріо, звичайно, закінчуючи телефонну розмову, ти завжди говорив мені одні й ті ж слова... Сьогодні моя черга їх повторити, але вже тобі – тримайся, друже", – написав Денисов у своєму Instagram.

Нагадаємо, раніше Шахтар підтвердив, що у допінг-пробі Срни був знайдений заборонений препарат, а сам гравець виступив з офіційною заявою щодо допінгового скандалу.

Даріо Срна та ще 11 допінг-скандалів українського футболу

Циганик: Хочу висловити підтримку Срні в тій складній ситуації, в якій він опинився