Челсі здолав Тоттенхем, але втратив шанси на ЛЧ – вболівальники однаково відреагували на чемпіонство Арсенала
Челсі переміг Тоттенхем у матчі 37-го туру АПЛ (2:1). Деталі читайте на "Футбол 24".
Челсі – Тоттенхем / Photo by Darren Walsh/Chelsea FC via Getty Images
У лондонському дербі Тоттенхем міг остаточно врятуватися від вильоту – для цього "шпорам" потрібно було перемагати Челсі. "Сині", у свою чергу, ще зберігали шанси на місце у першій шістці, яке дозволяє потрапити до Ліги чемпіонів наступного сезону. Однак не все цього вечора залежало лише від них. Якби Борнмут набрав хоча б одне очко в матчі з Манчестер Сіті, Челсі пролетів би повз головний європейський турнір.
Власне, саме це й сталося. "Вишні" не тільки відібрали очки у команди Гвардіоли і вручили чемпіонський титул Арсеналу, а й остаточно позбавили Челсі Ліги чемпіонів. Правда, коли доля шостого місця ще не була вирішена, "сині" забили відносно швидкий м'яч – Енцо Фернандесу вдався відмінний удар із середньої дистанції.
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри
ТОВ “СЛОТС Ю.ЕЙ”. Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності у мережі Інтернет від 05.12.2024 (Рішення комісії з регулювання азартних ігор та лотерей №559 від 21.11.2024).
Перед цим форвард "шпор" Тель влучив у штангу після удару головою. Не забиваєш ти – забивають тобі... Однак з того часу, як Тоттенхем пропустив, він не завдав до самої перерви по чужих воротах жодного удару.
А ось Енцо ледь не оформив дубль. Розігруючи штрафний удар, аргентинець замаскував удар під подачу – і м'яч влучив у поперечину.
Відразу після перерви Рішарлісон зробив одну з найбільших помилок у матчах за Тоттенхем. Він пробив з близької відстані, але не зміг спрямувати м'яч у ворота. Лайнсмен, ймовірно, підняв прапорець, але бразилець навряд чи про це знав. Цей епізод яскраво засвідчив, чому Рішарлісон опинився поза заявкою "селесао" на ЧС-2026.
Приблизно в цей же час фанати обох команд дізналися новину про те, що Арсенал виграв чемпіонський титул. Ніхто з них цьому не радів.
Роберто Де Дзербі був дуже обмежений у виборі гравців. Італійський тренер мав щось вжити, але через велику кількість втрат він не міг розраховувати на багатьох гравців. Поки Спенс, Меддісон і Сарр готувалися до виходу на заміну, Челсі забив другий гол – Сантос з близької відстані замкнув передачу Фернандеса. Ця гольова атака "синіх" почалася з жахливої передачі Коло Муані в нікуди...
Після перерви Рішарлісон свій гол все ж забив, однак як це сталося! Сарр намагався завдати удару по воротах п'ятою, однак спромігся лише на пас бразильцю... Чи не єдиний, хто заслуговував компліментів у цьому епізоді – Порро, який відібрав м'яч і зробив навіс на Сарра.
На 87-й хвилині Тоттенхем міг уникнути поразки – Кукурелья збив Ван де Вена. Усі польові гравці "шпор" оточили арбітра Стюарта Атвелла, але VAR підказав: порушення правил сталося до розіграшу кутового.
Челсі переміг, але втратив шанси на потрапляння в ЛЧ, тоді як доля Тоттенхема вирішиться в останньому турі...