Бущан офіційно залишив свою команду
Український воротар Георгій Бущан покинув Аль-Шабаб.
Георгій Бущан / ФК Аль-Шабаб
Саудівський Аль-Шабаб припинив співпрацю з голкіпером Георгієм Бущаном. Про це повідомила прес-служба клубу. Угода 32-річного воротаря з клубом була розрахована до 30 червня 2027 року.
Бущан перейшов до Аль-Шабаба в січні 2025 року з київського Динамо. Втім, українець не зміг стати основним воротарем у Саудівській Аравії, Георгій провів 13 матчів за клуб з Ер-Ріяду та пропустив 28 голів. У вересні минулого року голкіпер на правах оренди приєднався до Полісся. У минулому сезоні Бущан зіграв 4 поєдинки за житомирський клуб та пропустив 6 голів.
Раніше повідомлялося, що Полісся планує повноцінно підписати Георгія. "Вовки" посіли третє місце в минулому сезоні УПЛ.