Близнюк покинув Миколаїв – клуб оперативно призначив нового тренера після відмови грати в Першій лізі
Миколаїв призначив нового головного тренера після несподіваного пониження у класі.
Сергій Шевченко / фото: ФК Таврія-Сімферополь
Миколаїв на своєму офіційному сайті оголосив про призначення Сергія Шевченка на посаду наставника команди.
Зазначимо, що фахівець прийшов на зміну Іллі Близнюку, який покинув клуб за обопільною згодою. Під його керівництвом "корабели" в минулому сезоні досягнули історичного результату в Першій лізі – 4 місце у турнірній таблиці.
Втім, футбольний клуб Миколаїв через недостатнє фінансування вирішив знятись з Першої ліги та заявився у третій за силою дивізіон України.