Камп Ноу вже деякий час перебуває на реконструкції. Барселона планувала, що зможе повернутися на рідну арену ще на матч з ПСЖ (1:2) в Лізі чемпіонів, який відбувся 1 жовтня, але "кулес" не отримали потрібні дозволи.
"Дружина наполягла": Щенсни зізнався, що не хотів переходити в Барселону – він розкрив свої плани
Після міжнародної паузи, а саме 18 жовтня, "блаугранас" прийматимуть Жирону. Були сподівання, що до матчу Барселона отримає необхідні дозволи, утім, цього не сталося. Як повідомляє прес-служба "кулес" зустріч відбудеться на Монжуїку. Востаннє Барселона проводила офіційний матч на Камп Ноу в травні 2023 року.
Нагадаємо, що за Жирону виступають українці Владислав Крапивцов, Владислав Ванат та Віктор Циганков.
Зауважимо, що Барселона наразі має 19 балів та перебуває на другому місці у таблиці Ла Ліги. Жирона розташувалася на 18-й сходинці з шістьма очками.
Ванат рятує Мічела від звільнення та переміг хворобу Довбика, розлютивши фанатів Валенсії