Укр Рус

Барселона розкрила діагноз лідера команди – відомо, чи зіграє він в Лізі чемпіонів

Барселона зможе розраховувати на важливого хавбека під час матчу проти Ньюкасла.

Френкі де Йонг / фото: EFE

У матч проти Польщі (1:1) у відборі до ЧС-2026 Френкі де Йонг отримав травму та покинув розташування національної команди.

Прес-служба Барселони повідомила, що у нідерландського хавбека діагностували легке ушкодження зовнішнього запирального м'яза правої ноги. Утім, "кулес" не розголосили про терміни відновлення.

За інформацією Mundo Deportivo, Гансі Флік, наставник "блаугранас", не буде ризикувати, і проти Валенсії де Йонг не зіграє. Нідерландець має відновитися до матчу проти Ньюкасла в Лізі чемпіонів, який запланований на 18 вересня.

До слова, Барселона прийматиме Валенсію у неділю, 14 вересня. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.

Іспанія шокувала Туреччину, забивши 6 голів на виїзді – Меріно оформив хет-трик, Оярсабаль тричі асистував