УКР РУС

Барселона повідомила Хаві про звільнення і вже обрала нового тренера, – ЗМІbomb

23 травня 2024 Читати іншою мовою

Барселона повернулася до ідеї прощатися з Хаві Ернандесом після завершення сезону.

Наступним наставником "кулес" стане Хансі Флік, заявив інсайдер Хосе Альварес у ефірі El Chiringuito TV. Хаві вже повідомили про це рішення.

Лапорта непохитний у своєму рішенні – Хаві покине Барселону після завершення сезону

Барселона контактувала з Фліком ще в лютому, коли Хаві публічно оголосив про свій відхід. Втім, серія хороших результатів надихнула Лапорту вмовляти нинішнього тренера залишитися. Хаві погодився, але кінцівка кампанії знову виходить нервовою – розбірки з журналістами, болючі поразки тощо.

Головним ініціатором прощання з Хаві залишався спортивний директор Деку. Саме він разом з Бояном Кркічем вчора проводив перемовини з Фліком у Лондоні. 59-річний німець готовий вперше спробувати себе за межами батьківщини і реанімувати репутацію після провалу зі збірною.

"Кройф не взяв єдиного, кого я боявся": як знекровлений Мілан знищив Барселону в афінському фіналі ЛЧ