"Немає нічого, що не можна було б вирішити", – цю фразу найчастіше повторюють в офісі Атлетіко, коли задаються питанням щодо переговорів із Жироною з приводу форварда Артема Довбика. Український форвард не тренувався минулої середи з Жироною, і все вказує на те, що в найближчому майбутньому він вирушить до Мадрида, щоб одягти футболку свого нового клубу.
Трансфер Довбика в Атлетіко затримується через фінансові запити агента – справа вже вирішена
Як інформує Marca, правда також полягає в тому, що Атлетіко залишилося доопрацювати деякі аспекти. Раніше агент українського форварда зажадав збільшення комісії за трансфер Довбика. В Атлетіко вважають, що це не стане проблемою – це питання буде залагоджено.
Раніше повідомлялося, що інтерес до Довбика виявляють також Рома і Вест Хем. Клаусула Артема в Жироні становить 40 млн євро.