У четвер, 5 лютого, Ювентус у чвертьфіналі кубкового турніру на виїзді поступився Аталанті (0:3). Читайте звіт про гру на "Футбол 24".
У боротьбі за вихід у півфінал Кубка Італії зійшлись два непримиренних суперники останніх років – Аталанта і Ювентус. Обидві команди набрали хороший темп у чемпіонаті – туринці увірвались у топ-4 Серії А (сім перемог та нічия у дев'яти останніх турах), а бергамаски, хоч і йшли сьомими, але не програвали вже шість матчів поспіль.
Маліновський став автором найкрасивішого гола місяця у Серії А (ВІДЕО)
На шляху до чвертьфіналу Аталанта вибила Дженоа Руслана Маліновського (4:0), а Ювентус здолав Удінезе (2:0). Цікаво, що з останніх шести очних протистоянь чотири завершилися внічию, а в Бергамо Аталанта не перемагала Ювентус в чотирьох матчах поспіль (три нічиї та поразка).
Також варто додати, що минулого сезону команди вилетіли в 1/4 фіналу Кубка – "богиня" програла вдома Болоньї, а "Стара синьйора" поступилась Емполі в серії пенальті.
ТОВ “СЛОТС Ю.ЕЙ”. Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності у мережі Інтернет від 05.12.2024 (Рішення комісії з регулювання азартних ігор та лотерей №559 від 21.11.2024).
Вже на першій хвилин гості мали виходити вперед: Тюрам на швидкості отримав короткий пас і стріляв з меж штрафного – м'яч просвистів у міліметрах від правої стійки. Аталанта огризнулась небезпечними прострілами Дзаппакости та Распадорі у штрафний – захисники підстрахували Періна.
В середині тайму туринцям знову не пощастило: спочатку Консейсау не зміг пробити Карнесеккі після добивання, а за мить Локателлі струсонув поперечину.
На 25-й хвилині після навісу Едерсона від бокової лінії м'яч зачепив руку Бремера і арбітр після перегляду VAR вказав на позначку – Скамакка легко переграв Періна.
Бразильський захисник майже одразу міг реабілітуватися за свій фейл, але головою замкнув навіс повз стійку.
По перерві Ювентус значно додав, але пробити оборону суперника ніяк не вдавалось – захисники бергамасків у вирішальний момент буквально знімали м'яч з ніг і голів опонентів. Аталанта практично не перетинала середину поля, зосередившись на обороні своїх воріт. Спаллетті намагався освіжити гру замінами – це додало енергії, але не вплинуло на результат.
Господарі вирішили збити атакувальний натиск суперника довгими передачами й перепасовками і неочікувано досягли успіху. Туринці проспали один з таких випадів: Де Рон отримав по ногах біля свого штрафного, але арбітр не зупинив гру, Крстовіч промчав правим флангом, прострілив в район одинадцятиметрової позначки, захисник Ювентуса пролетів повз м'яч, а Сулемана вже у падінні після поштовху зумів замкнути у сітку. 2:0 – до завершення основного часу залишалось трохи більше десяти хвилин.
Шоковані гості не встигли прийти до тями і зовсім скоро пропустили втретє: після помилки в центрі поля бергамаски перехопили м'яч, Крстовіч віддав праворуч на лінії штрафного і Пашаліч влучно закрутив під дальню стійку.
Сил і емоцій, аби забити бодай гол престижу, у Ювентуса вже не було. Аталанта приєднується до Інтера у півфіналу Кубка Італії.
Інтер пробився у півфінал Кубка Італії, здобувши валідольну перемогу над Торіно