УКР РУС

Арсенал офіційно посилився захисником – він може грати на трьох різних позиціях

Крістіан Москера перейшов з Валенсії в Арсенал.

Автор: Олекса Бик

Арсенал на своєму офіційному сайті повідомив про підписання Крістіана Москери з Валенсії. Захисник поставив підпис під 5-річним контрактом, який передбачає можливість його продовження ще на один рік.

"Ми близькі до успіху в АПЛ і Лізі чемпіонів": Артета шокував думкою про кількість претендентів на чемпіонство

Як інформує ВВС, Москера обійшовся "канонірам" в 15 млн євро + бонуси. Він взяв собі футболку з третім номером і приєднається до команди під час передсезонного туру по Азії.

Москера провів 90 матчів за Валенсію і був основним гравцем у минулому сезоні, відігравши 37 повних матчів у Ла Лізі. Крістіан є універсальним захисником – він здатний зіграти як лівого центрального захисника, так і правого центрального захисника. Також у нього є досвід виступів на правому фланзі оборони.