Під час відкладеного матчу 1-го туру Прімери з "Атлетіком" із Більбао інчада "вершкових" почала освистувати португальського фахівця за гру з "Барселоною", яка відбулася в рамках чвертьфіналу Кубка країни.
"У нашій команді панує відмінний мікроклімат і немає розладу між іспанцями і португальцями. Що ж до свисту на адресу Моурінью, то він несправедливий. Тренер не винен у поразці; в невдалому результаті матчу з "Барсою" винні гравці. Освистувати Моурінью - означає освистувати нас" , - заявив Арбелоа.
Крім того, іспанський захисник прокоментував інформацію про сварки всередині "Реалу": "Я б хотів, щоб після подачі такої інформації хтось під тим всім підписувався. Щоб був настільки відважний, аби міг не лише писати про це, а й розкрити себе. Я не бачив, ані не чув нічого з того, що опублікували. Тренувався разом з усією командою, але таких діалогів не чув".