Альбасете із Зозулею в складі поступився Луго Лебеденка

9 листопада 2019 Читать на русском

В рамках 15-го туру іспанської Сегунди Альбасете мінімально програв Луго (0:1) Читайте звіт про матч на сайті "Футбол 24".

Сегунда 2019/20, 15-й тур

Альбасете – Луго – 0:1

Гол: А. Лопес, 80

Луго на останніх хвилинах вирвав перемогу над Альбасете. Хоча саме господарі нанесли більше ударів та контролювали м'яч. Проте на 80 хвилині Алехандро Лопес приніс перемогу Луго. Відзначимо, що Зозуля провів на полі увесь матч, але результативними діями не відзначився. При цьому, Роман набрав 6,9 балів за версією Sofascore – четверте місце в Альбасете. Лебеденко ж увесь матч просидів на лаві запасних.

Вест Хем з Ярмоленком зганьбився проти Бернлі – українець не реалізував супершанс, лондонці продовжили жахливу серію

Таким чином, Луго набрав 19 очок та піднявся на 14 місце, Альбасете з 22 пунктами лишився на 8 позиції.