АЕК перед Зорею здобув розгромну перемогу в чемпіонаті Греції

22 листопада 2020 Читать на русском

АЕК розгромив Ларісу в рамках 9-го туру чемпіонату Греції. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Греція, 9 тур

АЕК – Ларіса – 4:1

Голи: Махерас, 55, Ансаріфард, 72, Сімоеш, 79, Галанопулус, 89 – Мілославлевіч, 67

Зоря повідомила про масові випадки коронавірусу за тиждень до матчу проти АЕКа

Суперник Зорі в Лізі Європи, в гості до якого луганцям належить завітати вже у четвер, розім'явся у чемпіонаті Греції. Ларіса в нинішній кампанії перемогла лише одного разу, тому стала легкою здобиччю і для "жовто-чорних".

Щоправда, перший тайм завершився без голів. Зате у другій половині господарі відвантажили у ворота суперника 4 м'ячі, а пропустили лише одного разу. З українців на полі з'явився лише Євген Шахов і відіграв 81 хвилину.

Додамо, що матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи АЕК – Зоря відбудеться у четвер, 26 листопада. Початок гри о 19:55.

"Блатні заїжджали на базу – команда розходилася по номерах": Скрипник – про суворі 90-ті, Кличків і "референдум" у Криму