А добив воротар. "Вільяреал" - "Гранада" - 3:1. ВІДЕО

12 лютого 2012 Читать на русском

У зустрічі команд з нижньої частини таблиці в рамках 23 туру Прімери фаворитом був "Вільяреал". "Жовта субмарина" після не надто вдалого старту, почала, суперечачи своєму прізвиську, потроху підійматися вище по турнірній таблиці.

Майже нічого не змогла протиставити левантійцям "Гранада", перед якою узагалі завдання на сезон – залишитися у Прімері.

Вже на 16-й хвилині марко Рубен вивів господарів вперед і його гол став єдиним у першому таймі.

Та через п’ять хвилин після відновлення гри Ігнальйо подарував гостям надію на такі потрібні очки, яку вже через 14 хвилин дещо зменшив Борха Валеро. А добив гостей власний голкіпер – на 73-й хвилині Жуліо Сезар відбив м’яча так, що той примостився у його воротах. Після авто голу голкіпера "Гранади" цифри на табло не змінювалися – 3:1.

"Вільяреал" - "Гранада" - 3:1 (1:0)

Голи: Рубен, 16, Борха Валеро, 64, Жуліо Сезар, 73 (аг) – Ігнальйо, 50

Попередження: Марчена, 90 – Ігнальйо, 30, Хара, 32, Мартінш, 50, Діакате, 71, 88

Вилучення: Діакате, 88 (Г)