8 голів на старті Прімери в Більбао. "Атлетік" - "Бетіс" - 3:5. ВІДЕО

19 серпня 2012 Читать на русском

"Атлетік" з Більбао, здавалось, зможе здійснити фантастичний камбек у стилі "Ліверпуля" у стамбульському фіналі Ліги чемпіонів з "Міланом (3:3), проте "Бетіс" таки зумів дотиснути господарів.

Як видно з нашої онлайн-трансляції нижче, перший тайм господарі "Сан-Мамеса" провалили повністю, проте заміни Марсело Б'єлси у таймі другому дали свій результат. Посприяв і швидкий гол - за 2 хвилини по перерві де Маркос один відквитав. Згодом, минуло 20 хвилин і Сан-Хосе вколотив свій перший голасо, а ще за дев'ять він же оформив дубль.

Можна було б і замахнутись на перемогу, та своя думка щодо цього питання була в резервіста Поцуело. Незадовго перед цим він вийшов з лави запасних і віддячив Пепе Мелю за довіру переможним голом. А за 4 хвилини до кінця гри Хорхе Моліна оформив дубль і остаточний рахунок в матчі, по-хокейному результативному - 3:5.

У другому турі "Атлетік" зіграє з мадридським "Атлетіко", "Бетіс" прийматиме "Райо Вальєкано".

"Атлетік" - "Бетіс" - 3:5 (0:3)

Голи: де Маркос, 47, Сан-Хосе, 67, Сан-Хосе, 76 - Кастро, 7 Моліна, 26, 86, Беньят Ечеббарія, 31, Поцуело, 80