18-річний нападник Арсенала Нкетія забив дебютний гол за клуб першим дотиком після виходу на заміну

25 жовтня 2017 Читать на русском

Юний нападник Арсенала Едвард Нкетія назавжди запам'ятає матч Кубка англійської ліги проти Норвіча.

18-річний нападник вийшов на поле на 85 хвилині, коли Арсенал поступався з рахунком 0:1 і одразу відзначився голом після розіграшу кутового. Таким чином Нкетія забив свій дебютний гол за "канонірів" першим ж дотиком до м'яча у матчі.

Більше того, в овертаймі Нкетія відзначився вдруге та приніс команді перемогу з рахунком 2:1. Арсенал пробився у наступний раунд турніру.

Відзначимо, що дебютував Нкетія за Арсенал в матчі 2-го туру Ліги Європи проти БАТЕ, однак тоді футболіст провів на полі лише 2 хвилини.