Зоря – Естерсунд – 0:2 – Відео голів і огляд матчу

15 вересня 2017 Читать на русском

Зоря програла Естерсунду у 1 турі групового етапу Ліги Європи 2017/18. Дивіться відео голів та огляд матчу Зоря – Естерсунд (0:2).

Перемогу Естерсунду принесли голи Семана Годоса та Альхайї Геро у другому таймі.

На початку другого тайму Караваєв та Громов знову були у центрі уваги. Перший класно віддав, а другий – пробив біля дальної дев'ятки. Зоря одразу отримала атаку у відповідь та пропустила. Кен Сема перехопив м'яч у центрі поля та віддав вдалий пас на Годоса. Семан легко переграв Луніна.

Наприкінці матчу гравці Зорі пережили дежавю. Караваєв подав у штрафний майданчик, де удар головою В'ячеслава Чечера по порожнім воротам заблокував захисник. Після цього Естерсунд провів контрактаку. Геро увірвався у штрафний майданчик та потужним ударом влучив у дев'ятку воріт Луніна.