Знову Піті - красива ремонтада у Мадриді. "Райо Вальєкано" - "Сельта" - 3:2. ВІДЕО

10 листопада 2012 Читать на русском

Вражаюче повернення з далекої подорожі продемонстрували мадридські "бджоли". програвши перший тайм 0:2, вони у другому спромоглись не лише вирівняти становище, а й вигризти перемогу.

Така собі помста за 2010-й, коли господарі "Вальєкаса" поступились 1:2, а було це ще в рамках Сегунди. Щоправда не обійшлось без рішень арбітра. Вже на 40-й Альварес Іск'єрдо відправив відпочивати галісійського центрбека Густаво Кабрала.

"Сельта" ще так сяк довела тайм до чистої перемоги 2:0, проте на завершенні години гри "Райо" почав свою казкову ремонтаду. Це Лео Баптіста, який на пару з Піті розкусив у минулому турі "анчоусів" з Малаги, вискочив на навіс Касадо і відправив кулю точнісінько в ціль.

А страшні ті іспанські команди, які піймають свою гру в більшості, що й довели ще 2 голи хлопців Пако Хемеса. На рахунку ж капітана Піті знову вирішальний і переможний голасо, щоправда з пенальті, у справедливості якого, проте, не варто сумніватись.

"Райо Вальєкано" - "Сельта" - 3:2 (0:2)

Голи: Лео, 59, Тіто, 72, Піті, 82 (пен.) - Аспас, 12, 34

Попередження: Піті, 9, Амат, 42, Гальвес, 46, Делібашіч, 90 - Августо Фернандес, 17, Кабрал, 23, Крон-Делі, 40, Бустос, 66, Туньєс, 82

Вилучення: Кабрал, 40 (С, друга жовта)