"Зірка" в Кропивницькому програла "Олімпіку"

5 листопада 2016 Читать на русском

В 14 турі УПЛ "Зірка" на рідному стадіоні поступилася "Олімпіку" – 1:2.

Перший тайм запам’ятався мінімумом моментів з обох сторін. Хіба можна пригадати на 20 хвилині удар Мойї, після якого надійно зіграв Махарадзе та, безпосередньо, взяття воріт. Вкидання м’яча з ауту призвело до "пожежі" в штрафному майданчику "олімпійців". Парцванія необережно головою скинув сферу під удар Фаворову – 1:0! На 65 хвилині Фаворов міг оформити дубль, але з хорошої позиції "зарядив" вище.

"Олімпік" рахунок зрівняв дякуючи стандарту. Капітан "Зірки" Ковальов зіграв рукою, "привізши" небезпечний штрафний удар. Драченко потужно пробив. Паст відбив, але Петров виявився першим на добиванні – 1:1.

А через трохи Поступаленко наважився на дальній удар. Здавалося, Паст уже впіймав "шкіряного", як несподівано Євген випустив м’яча з рук… Ось так, раніше надійний кіпер занаПАСТив кропивничан.

Отож, "Зірка" без дискваліфікованого Перейри зазнає прикрої поразки. Донеччани набирають 23 бали, виходячи на четверте місце. В "Зірки" лишається 11 пунктів.

В 15 турі "Олімпік" зіграє проти "Чорноморця", "Зірка" зустрічатиме луцьку "Волинь".