Зінченко отримав застереження щодо Північної Македонії від зірки Манчестер Сіті

17 червня 2021 Читать на русском

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко переконаний, що матч 2-го туру групового етапу Євро-2020 проти Північної Македонії легким не буде.

"Це чудова команда. На полі вони як одна сім'я. У них немає таких гравців, як у Нідерландів, але вони дуже сильні як команда. У них дуже хороша організація оборони – їм вкрай складно забити.

Україна – Північна Македонія: анонс матчу Євро-2020

Ви бачите, що в цьому турнірі в багатьох матчах після першого тайму рахунок – 0:0. Це означає, що всі команди дуже добре організовані в захисті і грають обережно. На цьому рівні дуже складно забити. Тому нам обов'язково потрібно реалізовувати моменти, які ми створюємо.

Я говорив зі своїм одноклубником по Манчестер Сіті Ілкаєм Гюндоганом про збірну Північної Македонії, тому що вони обіграли Німеччину 2:1 на виїзді кілька місяців тому. Він сказав: "Повір, ця команда намагається грати в хороший футбол", – цитує Зінченка офіційний сайт УЄФА.

"І в цю хвилину приходить довгождана ерекція": рідкісна ситуація у збірній України, магія на Євро – Джулай і Ко