Зідан: Не можна завжди вигравати на останніх хвилинах

22 вересня 2016 Читать на русском

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан поділився думкою про гру своїх підопічних в матчі з "Вільяреалом".

"Помилки завжди трапляються у футболі, але їх було більше в першому таймі. "Реал" до перерви не зовсім включився, але додав у другому. Але не можна постійно вигравати на останніх хвилинах.

Не можу карати своїх гравців. Задоволений їхньою роботою, не будемо говорити про рекорди. Подумаймо про наступний матч, про поліпшення гри. Особливо на початку атак. Нам не вистачало інтенсивності. Нічиї трапляються", – сказав Зінедін Зідан в коментарі Marca.

Нагадаємо, "Реал" не зумів здолати "Вільяреал" в 5-му турі Ла Ліги (1:1), що перервало переможну серію "галактікос" в чемпіонаті, яка тривала 16 матчів.

"Реал" не зумів перевершити рекордну серію "Барселони"