Жорстока битва суперників України у відеоогляді матчу Вірменія – Шотландія – 1:4

14 червня 2022 Читать на русском

Шотландія розгромила Вірменію у матчі Ліги націй. Дивіться відео голів та огляд поєдинку.

Рівна гра з яскравими голами тривала до вилучення Армана Оганесяна. Захисник вірмен примудрився отримати 2 жовті картки упродовж однієї хвилини. Шотландці ще до перерви скористалися кількісною перевагою.

Шотландія розгромила Вірменію – два Оганесяни отримали вилучення, а Макгінн, Армстронг і Адамс влаштували шоу

Після відпочинку "тартанові" довели справу до розгрому, на що суперник відповів лише хамством. Камо Оганесян отримав пряму червону за стрибок двома ногами вперед. 4:1 – перемога Шотландії, яка принаймні тимчасово наздоганяє Україну.