Жирона та Атлетіко зіграли внічию

19 серпня 2017 Читать на русском

Жирона в рідних стінах не програла мадридському Атлетіко – 2:2. Дублем за господарів відзначився Крістіан Стуані.

Новачок Прімери, за якого грають кілька молодих талантів з Манчестер Сіті, до перерви двічі шокував команду Сімеоне. Обидва голи на рахунку уругвайця Крістіана Стуані. Оборона "матрацників" не завадила 30-річному нападнику ефективно зіграти головою.

На 65 хвилині Грізманн упав в чужому штрафному. Арбітр Мартінес замість пенальті показав французу за симуляцію жовту картку. Антуан довго не роздумував та сказав арбітру все, що про нього думає, за що отримав другу жовту. В меншості "матрацники" забили. Спочатку Корреа класно влучив в правий від себе кут! Майже відразу мадридці ледве не зрівняли, однак В’єтто пробив вище. Не забив екс-гравець Севільї, так відзначився Хіменес, якому допомогла помилка досвідченого воротаря Іраїсоса. У підсумку Атлетіко несподівано грає внічию.

Наступним суперником каталонців буде Малага. Атлетіко спробує здолати Лас-Пальмас.