Жирона перемогла Сельту і впритул наблизилась до єврокубків

28 лютого 2018 Читать на русском

Новачок іспанської Прімери продовжує всіх дивувати, цього разу впевнено перегравши міцну Сельту.

Матч мав важливе значення з точки зору боротьби за путівку в Лігу Європи – обидва клуби в разі перемоги могли суттєво підтиснути шосту Севілью. Футболісти Жирони, пам'ятаючи про феєричні 3:3 з Сельтою у першому колі, зі стартовим свистком побігли в атаку.

Дуже швидко це принесло результат – на 14-й хвилині Порту прийняв м'яч і красиво пальнув у дальній кут воріт Бланко – гол! Сельта намагалася відігратись, але у підопічніх Хуана Унсуе були проблеми з пасом та завершенням атак. Ні у першому, ні у другому таймі критичних проблем обороні Жирони гості створити не змогли, зрештою програвши 1:0.

Таким чином, перемога піднімає Жирону з 37 очками з 10 на 7 місце, наближуючи клуб до зони єврокубків. Її наразі замикає Севілья з 39 очками та грою в запасі. Сельта, в свою чергу, залишається з 35 очками, опустившись на дев’яту позицію в турнірній таблиці.