Згадка про жахіття України у відеоогляді матчу Казахстан – Данія – 3:2

26 березня 2023 Читать на русском

Казахстан сенсаційно здолав Данію у матчі відбору на Євро-2024. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Данці вже до перерви здобули комфортну перевагу у 2 голи. Расмус Хьойлунд у минулому матчі відвантажив 3 голи фіннам, а тепер додав дубль. Все первернулось після відпочинку. Зайнутдінов реалізував пенальті, а капітан казахів Тагиберген розкішно вліпив у дев'ятку з дальної відстані – 2:2 на 86-й хвилині!

Казахстан з шедевром вирвав сенсаційну перемогу над Данією – "новий Холанд" очолив список бомбардирів відбору Євро-2024

Ситуація нагадала матч відбору ЧС-2022, де збірна України також "возила" Казахстан на його полі, але господарі в кінцівці вирвали нічию 2:2. Доля Данії виявилася ще гіршою. На 89-й хвилині Аймбетов без жодного спротиву замкнув навіс з лівого флангу – 3:2. У компенсований час автор переможного гола отримав вилучення за другу жовту, але навряд це зіпсувало екстаз Астана Арени.