Здолали ПСВ - тріумфували в Кубку Нідерландів

10 травня 2013 Читать на русском

Команда Діка Адвоката у фіналі поступилась АЗ з Алкмаару та втратила чудову нагоду реабілітуватись перед своїми фанатами за невдачу у національному чемпіонаті.

Надихнув партнерів на здобуття трофею півзахисник Адам Махер. Саме його слаломний прохід до воріт ПСВ завершився точним ударом повз Боя Ватермана. Справжній гол-шедевр.

Ще раз відзначитись АЗ зумів на 14-ій хвилині. Американський форвард Жозі Алтідор все виконав зразково: уникнув опіки та переграв голкіпера. На перерву ж команди вирушили за мінімальної переваги команди Вербека. Один гол відквитав Локадіа.

В другому таймі ПСВ із новими силами кинувся відігруватись, та от блискуча гра голкіпера АЗ Естебана Альваралдо вкупі із допомогою стійки воріт дозволили команді відстояти переможний рахунок. 2:1 - АЗ вперше за останні 30 років святкує тріумф у Кубку Нідерландів.