Збірна США виграла офіційний матч з рахунком 7:1 – конкурент Мудрика набив статистику за весь сезон у Челсі

25 березня 2023 Читать на русском

Гравці американської збірної порозважались у черговому матчі Ліги націй КОНКАКАФ.

Ліга націй КОНКАКАФ, 3 тур

Гренада – США – 1:7

Голи: Хіпполайт, 32 – Пепі, 5, 53, Ааронсон, 20, Маккенні, 31, 34, Пулішіч, 49, Сендехас, 73

Американці ще до перерви вирішили усі питання завдяки своїм зіркам з АПЛ. Пулішіч роздав 2 асисти на Пепі і Ааронсона, а Маккенні відзначився дублем.

"Челсі повинен вірити у талант Мудрика": Шевченко оцінив перспективи українця в АПЛ

По перерві конкурент Мудрика додав до свого активу гол. 1+2 – саме стільки Пулішіч оформив за весь сезон у Челсі (885 хвилин на полі). Довершували побиття бідної Гренади той-таки Пепі і Сендехас, який замінив Пулішіча.

Збірна США 28 березня проведе вирішальний матч зі Сальвадором. "Зірково-смугастим" вдома вистачить і нічиєї, щоб виграти групу з трьох команд та вийти до плей-офф.

Аргентина вперше після ЧС зіграла вдома: 83 тисячі фанів присоромили Мессі, шок партнера Мудрика, "послання" для ПСЖ