Захисник Гамбурга ван Дронгелен отримав одну з найбезглуздіших жовтих карток у сезоні

17 грудня 2017 Читать на русском

Захисник Гамбурга Рік ван Дронгелен отримав кумедну жовту картку в матчі 17 туру Бундесліги проти Борусії М.

На 78 хвилині матчу на полі виникла ігрова пауза. Рік ван Дронгелен вирішив скористатись цією перервою, щоб попити води. Проте коли гра відновилася, футболіст побіг за м'ячем разом із пляшкою води у руці.

Захисник Ліона Марсал вдарив лайнсмена в обличчя і навіть не отримав жовтої картки

Арбітр матчу помітив це та показав захиснику Гамбурга жовту картку, оскільки гравець проніс на поле сторонній предмет.

Нагадаємо, що матч 17 туру чемпіонату Німеччини Борусія Менхенгладбах – Гамбург завершився із рахунком 3:1.