"Заглянути би під кришечку Реброву": як із Бога стати антихристом за 4 дні, і знову Богом за 2 хвилини

17 червня 2023 Читать на русском
Автор: Олег Бабій

"Футбол 24" зібрав першу (найгарячішу) реакцію експертів та вболівальників на матч відбору Євро-2024 Північна Македонія – Україна (2:3).

Довелося сильно напружитись і підняти архіви, щоб з'ясувати, коли востаннє збірна України не лише відігрувалась після 0:2, але й перемагала. Було це, відверто кажучи, ду-у-уже давно. І ось – гідне поповнення скромної колекції.

У своєму дебютному офіційному матчі на чолі "синьо-жовтих" Ребров не мав права на помилку. Перший тайм – повний провал. Але тим солодшим виявився наш камбек.

*******

Блогер і телеексперт Євген Кузьменко був вражений організованістю македонців у першому таймі.

Артур Валерко констатував нове досягнення господарів поля в історії дуелей зі збірною України.

Коментатор Ігор Бойко (телеграм-канал "Противний голос") абсолютно заслужено роздав на горіхи.

Далі був другий тайм, де українці перевернули все на 180 градусів. Бомбардир Роман Бебех задоволений.

Зірка спортивного телебачення Євген Зінченко величає це "дивом".

Колишній заступник головреда культового журналу Футбол Євген Шахов визнає: перемога була нервовою і натужною.

Андрію Тодосу (Zorya Londonsk) пощастило насолодитися тріумфом безпосередньо на трибунах у Скоп'є. Мандрівний блогер відзначає камбек, американські гірки емоцій і епоху Реброва, яка насправді триває.

Коментатор Олександр Золотогорський переконаний: команда вірить у свого тренера.

Його колега Вадим Скічко не полінувався і відшукав усі матчі, коли ми поверталися у гру після 0:2.

Ігоря Циганика аж розпирає від радості та дуже старого флешбеку.

Олександр "Фоззі" Сидоренко з гурту ТНМК благає: надалі – без валідолу.

Головний редактор сайту Чемпіон Андрій Твердохліб, окрім всього, засвітив ім'я провидця від Бога. Відомий медійник Дмитро Копій наче у воду дивився.

Автор Футбол 24 і Gazeta.ua Сергій Тищенко – без зайвих емоцій. І знову актуальна тема Матвієнка...

Артем Франков грунтовно спробував "заглянути під кришечку Реброву".

А на десерт – живописний соковитий підсумок від телеграм-каналу "Будемо розбиратись".

Україна перемогла Північну Македонію у битві з 5 голами – Мудрик, Циганков і ходи Реброва створили історичний камбек